Жива надія

1 Петра 1:3-5

(3): Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що великою Своєю милістю відродив нас до живої надії через воскресення з мертвих Ісуса Христа

1. Відродження (3)

Смерть Ісуса та Його славне воскресіння дає нам нове життя та живу надію, що ми підемо до Небесного Царства. Хвала Ісусу! Коли ми приймаємо цю надію та робимо своєю власною, тоді ми дійсно народжуємося згори. Якщо в когось немає впевненості у вічному житті, тоді його єдина надія в земних речах. Ті, чиї надії тісно пов’язані зі світом, повинні покаятися та просити Ісуса подарувати їм відродження в Божому Царстві.

2. Нетлінна спадщина (4-5)

Ніщо в цьому світі не вічне, майно зношується, гроші витрачаються, кохані люди вмирають. Це не може бути нашою справжньою надією. Бог приготував для нас у небесах вічні скарби, які ніколи не зникнуть, не зіпсуються і не зів’януть. Він береже нас Своєю силою до останнього дня, захищаючи нас, Він веде нас до нашої славної небесної домівки.

Молитва: Господь, я розкаююся в своїй мертвій надії. Дай мені живу надію на Твоє Царство та пісню радості в моєму серці.

Одне слово: Надія на небеса

login:
password: