Невимовна й преславна радість

1 Петра 1:6-12

(7): Щоб досвідчення вашої віри було дорогоцінніше за золото, яке гине, хоч і огнем випробовується, на похвалу, і честь, і славу при з’явленні Ісуса Христа

1. Віра дорогоцінніша за золото (6-9)

Випробовування неприємні, та вони не повинні забирати в нас радість. Наша надія – це небеса, а не зручне земне життя. Без фізичного тренування тіло стає слабким. Випробовування тренують нашу віру. Ті, хто перемагає їх, доводять, що їхня віра справжня. Вони переможці, які отримають хвалу, славу та честь від Ісуса. Долаючи випробовування, ми зростаємо в любові до Христа, наповнюючись невимовною радістю. А ті, хто уникає страждань, ніколи не зможуть скоштувати цієї глибокої радості.

2. Анголи бажають дивитися на це (10-12)

Божий план спасіння через Ісуса Христа – це центр історії світу. Старозаповітні пророки ретельно досліджували Писання, щоб навчитися, як Бог здійснить це. Ми отримали велике благословення чути Євангелію через тих, хто проповідував її нам. Навіть Анголи прагнуть бути так само благословенними, як ми.

Молитва: Господи, наповни моє серце любов’ю до Ісуса, щоб я міг подолати випробовування та мати невимовну та славну радість.

Одне слово: Благословенніші, ніж Анголи

login:
password: