Приносьте плід і зростає

Колосянам 1:1-14

(10): щоб ви поводилися належно щодо Господа в усякому догодженні, в усякому доброму ділі приносячи плід і зростаючи в пізнанні Бога

1. Привітання та подяка (1-8)

Відомості про святих і вірних колоських братів у Христі зміцнили Павла, що знаходився в Римській в’язниці. Він благословив їх благодаттю і миром. Це- не формальні слова, Павло дякує Богові за те, що віра колоських братів заснована на істині. Євангеліє - це слово істини. Павло радіє тому, що їх надія у Небесному Царстві Бога, а віра - в Ісусі. Любов до святих походить від такої надії. Павло нагадав їм про те, що вони - частина всесвітнього співтовариства віруючих. Євангеліє дане всім людям, воно приносить плоди у всьому світі.

2. Життя, угодне Богу (9-14)

Павло молиться про колосян, щоб вони жили належно щодо Бога. Богові подобається бачити, що Його діти ростуть в пізнанні Його і приносять Йому плоди. Як ми можемо досягти цього? По-перше, ми повинні покласти нашу надію в небесах. По-друге, повинні радісно дякувати Богові під час випробувань, таким чином, зростати у внутрішній силі, витривалості й довготерпінні. По-третє, ми повинні пам'ятати благодать Бога, Який врятував нас від влади темряви, простив наші гріхи і привів нас у царство світла.

Молитва: Господь, допоможи мені зростати в вірі, приносити Тобі плоди і жити угодним Тобі життям.

Одне слово: Рости, принось плоди, догоджай Богу

login:
password: