Господь бореться за вас

Ісус Навин 23:1-16

(10,11): Один чоловік із вас сам жене тисячу, бо Господь, Бог ваш Він той Вояк для вас, як говорив був Він вам. І будете ви дуже пильнувати про свої душі, щоб любити Господа, Бога вашого

1. Коріться Писанню - не ідіть на компроміс (1-8)

Ісус Навин дав кілька останніх, важливих слів для лідерів. Ізраїльтяни були успішні в битві за землю не завдяки своїй силі або кількості, але тільки завдяки тому, що Господь боровся за них. Майбутній успіх або поразка буде залежати від їхньої відданості Господу. Тому Ісус Навин сказав їм коритися слову Бога й у жодному разі не іти на компроміс із ідолопоклонниками, які їх оточували. Божий народ - це народ, що кориться Біблії.

2. Усіляко намагайтеся любити Господа ( 9-13)

Холодна, формальна покора не задовольняє Бога. Він хоче, щоб ми любили Його. Коли одна людина любить Бога, вона може вразити тисячу, тому що Бог бореться разом з нею.

3. Пам'ятай, Бог зберігає Свої обіцянки ( 14-16)

Він благословить тих, хто любить і кориться Йому, і Він знищить тих, хто відвертається від Нього, щоб поклонятися ідолам.

Молитва: Господь, допоможи мені любити Тебе й коритися Твоєму слову, і берегти Твою обіцянку, що Ти будеш боротися за мене.

Одне слово: Один з вас може прогнати тисячу

login:
password: