Віра - від слухання

до Римлян 10:14-21

(17): Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове

1. Гарні ноги (14-17)

Коли люди слухають слово Бога, в їхніх серцях народжується віра. Тому Ісус послав Своїх учнів звіщати добру звістку про Божу любов і спасіння. У наш час Він також посилає тих, кого спас, щоб розділити слово Бога з іншими. Бог відкрив шлях спасіння через Своє слово, яке проповідується слабкими людьми. І дійсно, які гарні ноги тих, які, корячись Богу, йдуть на проповідь. Люди не можуть закликати ім'я Бога без віри. Але вони не зможуть повірити до тих пір, поки не почують про Нього. Щоб вони почули, треба, щоб хтось розповів їм. Тому Бог посилає нас.

2. Батько, який очікує Свій блудний народ (18-21)

Віра приходить від слухання, але хіба Ізраїль не чув? Звичайно, вони чули. Але не кожен, хто почув, повірив. Коли Божий обраний народ відкинув Його любов, Бог простягнув Свої руки до поган. Бог сподівався, що це спонукає їх до ревнощів, вони покаються і навернуться до Нього. Бог чекає Свій народ подібно до батька у притчі про блудного сина.

Молитва: Господь, дякую Тобі за Твоє слово, яке принесло мені життя. Допоможи мені розділити його з втраченим і вмираючим світом.

Одне слово: Віра приходить від слухання

login:
password: