І будеш ти благословенням

Буття 11:27-12:9

(12:2,3): І народом великим тебе Я вчиню, і поблагословлю Я тебе, і звеличу ймення твоє, і будеш ти благословенням. І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!

1. Вийди зі своєї землі. (11:27-12:1)

І Аврам, і решта людей цього світу, і сам світ знаходяться під прокляттям. Дружина Аврама, Сара, була безплідна і не могла мати дітей. Їхнє життя проходило безглуздо і марно. Але Господь покликав Аврама. Він звелів йому залишити дім батька і йти в невідому землю.

2. І поблагословлю Я тебе (2-5)

Бог кличе людину не для того, щоб зробити її нещасною. Бог обіцяв Аврамові благословити його. Він пообіцяв вчинити від нього великий народ. Бог пообіцяв возвеличити його ймення. Господь виховував Аврама у вірі до того часу, доки він став людиною з сильним духом. Господь обіцяв зробити Аврама джерелом благословення для всіх народів (Гал. 3:8,9). Бог благословляє нас, щоб ми стали благословенням для інших.

3. Жертовник для Господа (6-9)

Аврам повірив Божому слову і пішов. Коли він прийшов в Ханаан Господь з'явився йому і сказав: "Я дам оцей Край потомству твоєму". Аврам повірив Господу і поставив на тому місці жертовник. Він продовжував будувати жертовники і закликати ім'я Господнє. Він вірою залишався на обіцяній землі, будучи приходьком і живучи в наметах серед ворожих хананеян.

Молитва: Господь, даруй мені сміливість жити вірою. Зроби мене джерелом благословення.

Одне слово: Бог благословив нас бути благословенням

login:
password: