Посада та робота священиків

Левит 8:1-17; 9:22-10:11;

(9:23,24; 10:3): І ввійшов Мойсей та Аарон до скинії заповіту; і вийшли вони, і поблагословили народ, і слава Господня показалася всьому народові. І вийшов огонь від лиця Господнього, і спалив на жертівнику цілопалення та товщ. А ввесь народ бачив це, і закричали вони з радости, та й попадали на обличчя свої... І сказав Мойсей до Аарона: Це те, про що говорив був Господь, кажучи: Серед близьких Моїх Я буду освячений, і перед усім народом буду прославлений. І замовк Аарон.

1. Слава Господа явилася (8:1-9:24)

Аарон та його сини були вибранні, щоб стати священиками. Вони були зодягнені в прекрасний одяг, щоб покрити бруд їхніх гріхів. Вони повинні були бути викуплені (8:30). Тільки вони могли стояти перед Господом та служити Йому та Його народу як прощені грішники. Метою всіх жертвоприношень було очистити народ для того, щоб Святий Дух міг перебувати серед них. Коли все було здійснено відповідно до Божих повелінь Мойсею, тоді слава Господня наповнила храм, та люди кричали від радості. Це була славна кульмінація.

2. Надав та Авігу – зловмисні грішники (10:1-11)

Надав та Авігу - це два старших сини Аарона. Коли вони принесли свої жертви так, як їм самим того хотілось, тоді вогонь зійшов від Господа та поїв їх. Аарону було заборонено оплакувати їх смерть, тому що насамперед він повинен бути рабом Господа, а не батьком.

Молитва: Господи, допоможи мені служити Тобі з скромним серцем, Твоїм способом та по Твоєму слову. Очисти нас від гріха та пошли Твого Духа перебувати серед нас.

Одне слово: Бійся та слухайся Бога

login:
password: